Hakkımızda

gemi

Hakkımızda

Şirketimiz, kendi gücüyle yürüyebilen veya çekilerek taşınabilen, tekerlekli veya paletli, yüksek ve ağır yük sınıfındaki inşaat ve maden makinaları, mobil vinçler, kamyon, otobüs ve treyler yüklerinin RO/RO tipi gemiler ile uluslararası taşınması konusunda uzmanlaşmıştır. İstisnai olarak, bazı hatlarda mafi üzerinde taşımaya elverişli sabit yükler de taşınmaktadır.
2008 yılından beri 1000 parçadan fazla RO/RO yük taşınmıştır. Taşıdığımız yüklerde hiçbir hasar veya kayıp meydana gelmemiştir. Özenli çalışmamız, müşterilerimiz, armatörlerimiz ve yurtdışındaki acentelerimiz tarafından takdir edilmiş ve uzun yıllara dayanan kalıcı ilişkiler kurmamızı sağlamıştır.

Başarımızın temel kaynakları şunlardır:

1. Güvenilir ve köklü işortaklarımız: Çalıştığımız acentelerin kuruluş tarihleri 107 yıl
öncesinden başlamaktadır. Hizmet aldığımız armatörler ise bu sektörün zirvesinde olan
Avrupalı, Japon ve Koreli gemicilik şirketleridir.

2. İnsan kaynakları politikamız: Doğru personel seçimi, adil ücret uygulaması, sektörel
eğitimler ve esnek yaklaşım ile, bilgili, işine bağlı ve kalıcı olan çalışanlarımız
motivasyonlarını yaptıkları işe yansıtmaktadırlar.

3. Uzmanlığa dayalı risk yönetimi: Uzun yıllardır sadece RO/RO yük taşıyor olmamızın
sonucu olarak bu konuda rakipsiz bir uzmanlık seviyesine ulaştık. Yükün özelliklerine göre nasıl taşınması gerektiği, hangi yükün hangi riskler taşıdığı, risklerin önlenmesi için alınması gereken tedbirler konularında sahip olduğumuz deneyim ile risklerin öngörülerek minimize edilmesi, zaman ve para kayıplarının önüne geçerek müşteri bağlılığını arttırmaktadır.

4. Doğru fiyat: Yoğun rekabetin yaşandığı dünya ekonomisinde maliyetlerin önemi artmaktadır. Sahip olduğumuz iş hacminden güç alarak üstün ve güvenilir taşımacılık hizmetini makul fiyatlarla sunuyoruz.

Sabah Lojistik Hizmetleri Denizcilik Taşımacılık Ticaret Ltd. Şti.
Kuruluş tarihi: Ticaret sicil no: Ortaklar:
02.01.2008
135881
Halil Barış Çakar / Süleyman Çakar